Všeobecné informace ke kurzům


Informace ke kurzům JÓGY

Na kurzy se přihlašujte u Zdeňky Struhovské, tel.602 421 285, e-mail: zdenkastruhovska@seznam.cz
nebo struhovska@redukcetuku.cz.

Zmeškané lekce kurzů - nahrazování

V případě, že se nemůžete dostavit na lekci kurzu, je nutné se omluvit Zdeňce Struhovské  do 12.00 hod. toho dne, kdy
lekce probíhá. Omluvy zasílejte jako sms na tel. č. 602 421 285 nebo volejte. Omluvy nesměřujte do salonu Sára!!!  To, že mi dáš vědět, že na lekci nedorazíš, dáváš možnost dalším zájemcům, kteří by si chtěli nahradit svou zmeškanou lekci právě
v den, kdy Ty nemůžeš přijít.

Omluvené lekce je možné si nahradit na jakékoliv jiné lekci jógy, která během týdne probíhá  jako kurz /v Mostě pondělí 19.15 hod., čtvrtek 17. 30 hod. a 19.15 hod., neděle 17.30 hod. a 19.15 hod., Litvínov - úterý 17.30 hod. nebo 19.00 hod./ nebo je můžete věnovat své kamarádce, kolegyni v práci či příbuzným. Všechny omluvené lekce je však nutné si nahradit do ukončení právě probíhajícího kurzu. Lekce kurzu si nelze nahrazovat na  otevřené lekci, pokud je vypsána.

Upozornění: nahrazování lekcí je nutné konzultovat  se Zdeňkou Struhovskou, neboť  kurzy jsou plně obsazené a pokud se nějaké místo neuvolní momentální absencí, nebude možné se této lekce zúčastnit. Proto vás znovu žádám o omlouvání lekcí - DĚLÁTE TAK PROSTOR OSTATNÍM. 


Platby za kurz


Platby za kurz je možné provést osobně u Zdeňky Struhovské na některé z lekcí, které ve sportcentru probíhají. Kurz je nutno zaplatit před započetím kurzu, nejdéle však první den kurzu .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Veškeré dotazy k józe směřujte
na Zdeňku Struhovskou

 


Kontakt

Jógou k harmonii. 602 421 285 zdenkastruhovska@seznam.cz