Co s sebou na jógu?

1. Pohodlné oblečení, které nás nebude nikde stahovat, abychom mohli volně dýchat a měli volnost pohybu /legíny, tričko/.

2. Cvičíme na boso, takže obuv nepotřebujeme. Snad jen na přeběhnutí z šatny na místo, kde budeme cvičit, si můžete vzít žabky či jinou obuv, pokud to uznáte za vhodné. V zimním období je možné cvičit v ponožkách či návlecích, které si stahujeme či oblékáme dle potřeby. Ponožky v každém případě doporučuji na závěrečnou relaxaci.

3. Podložku na cvičení, tzv. jógamatku. Doporučuji si pořídit vlatní podložku na jógu, pokud to s jógou myslíte vážně. Je to speciální neklouzavá podložka. Dá se koupit ve sportovních potřebách nebo přes e-shopy. Ve studiu jsou k dispozici podložky, které však nejsou určeny ke cvičení  jógy. Dají se ale použít při prvních lekcích jógy, než zjistíte, zda se józe chcete věnovat či nikoliv.

4. Pití - na lekcích jógy nepijeme. Pokud však je teplejší počasí nebo si cvičení bez pití nedokážete představit, doporučuji přinést si v termosce teplý čaj, nejlépe zelený či bylinkový.

5. Deku - kromě letních měsíců užijeme na lekcích jógy také deku, do které se balíme na závěr lekce, kdy probíhá relaxace a je důležité být v teple /v Mostě a Litvínově jsou deky k dispozici/.

 

 

 

Kontakt

Jógou k harmonii. 602 421 285 zdenkastruhovska@seznam.cz