GRAVIDJÓGA

Nové kuzy gravidjógy po letních prázdninách 2017 zatím nevypisuji z důvodu mého pracovního vytížení. Děkuji za pochopení.


Gravidjóga nebo-li jóga pro těhotné není přípravou na porod. Jde o ohleduplné jógové cvičení a jemné provádění ásán prováděné dle přechodně změněných fyzických možností těhotné ženy.  Pravidelným cvičením posílíme nejen tělo, ale i celou osobnost. V tělesné rovině pomůže organismu nabít síly a flexibility. V duchovní rovině se duch projasní a zklidní. Jóga vám bude přinášet pozitivní myšlenky. V emocionální rovině jóga přispěje k uvědomění si vašich pocitů. Projeví se radost a vyrovnanost. Jóga se stane výborným doplňkem pro těhotnou ženu např. k chůzi či plavání. Je to ideální způsob, jak zůstat ve formě i v době těhotenství. Svaly budou pevné, šlachy pružné. Jóga pomůže od otoků paží či nohou, uleví od bolestí zad.

Dechová cvičení nás naučí správně dýchat a životadárný kyslík využijeme pro správnou regeneraci buněk a také k dobrému vývoji plodu. Klidný a hluboký nádech navodí klid a pohodu, kterou bude žena potřebovat nejen v době porodu.

Těhotenství je jedinečným obdobím ženy. Tělo se mění a přicházejí nové zkušenosti. Jóga zajišťuje pohodu ve všech rovinách. Tělo i duch budou silné a připravenost na porod se zlepší.

Při józe nikdo s nikým nesoupeří a ásany provádíme s láskou ke svému tělu. V době těhotenství to platí dvojnásob. Budeme respektovat své tělo a pokud by přišla náhlá únava, což je v těhotenství běžné, odpočineme si při dechovém cvičením.

Gravidjóga bude probíhat v měsíčních kurzech /3 - 4 lekce v měsíci/. Kurzy se budou konat vždy ve

čtvrtek od 16.00 hod. do 17.15 hod.

Žena může navštívit buď jen 1 kurz a poté si cvičit doma podle návodu, jehož podklad dostane na prvním kurzu a sama si do něj pak může vpisovat své poznámky, popř. malovat obrázky ásán. Nebo může navštěvovat kurzy až do doby, kdy jí bude cvičení dělat dobře. Každý další kurz bude pro ženu cenově zvýhodněn.

Cena kurzu:

1. kurz     450,-/4 lekce          1 lekce/75 minut/112,50 Kč

2. kurz      400,-/4 lekce          1 lekce/75 minut/100,- Kč

3. kurz       380,-/4 lekce         1 lekce/75 minut/95,- Kč

každý další kurz   380,- Kč

Cena kurzu může být upravena, pokud by obsahovala více či méně lekcí než 4.

GRAVIDJóGA je určena zdravým ženám. Účastí na lekci každý v plném rozsahu odpovídá za svůj zdravotní stav a způsobilost ke cvičení. Jakákoli rizika a případné škody s tímto spojené nese výhradně účastník cvičení. Prosím, konzultujte svůj zdravotní stav se svým ošetřujícím lékařem. Toto cvičení není vhodné pro ženy s rizikovým těhotenstvím.

KURZ V KVĚTNU:

4. května 2017 od 16.00 hod.


ve Sportcentru Sára, Business centrum v Mostě, 6. patro, tř. Budovatelů.

Dále bude probíhat v těchto dnech: 11. 5, 18. 5. a 25. 5. 2017, kdy bude ukončen.

https://www.salonsara.eu/index.php/joga

S přihláškou na kurz je nutné zaslat nevratnou zálohu 100,- Kč na účet. Pokyny k platbě na vyžádání. Kontaktujte mě na e-mail: struhovska@redukcetuku.cz., tel. 602421285. Po zaslání variabilního symbolu a čísla účtu máte 3 pracovní dny na zaslání zálohy. Zbytek hotově na první lekci kurzu. Zasláním zálohy máte rezervované místo na kurzu.

Zmeškané a omluvené lekce

Prosím, věnujte pozornost tomu, že lekce si nelze nahrazovat, neboť během kurzu neprobíhá žádný jiný kurz, kterého byste se mohly zúčastnit. Je však možné za sebe poslat někoho jiného a nemusí to být zrovna gravidní žena. Cvičení je vhodné pro každého, kdo by si chtěl jógu vyzkoušet. Takže i pro úplné začátečníky. Je tedy možné, pokud na lekci nedorazíte, vzít s sebou příště kamarádku, maminku, kolegyni.

Kontakt

Jógou k harmonii. 602 421 285 zdenkastruhovska@seznam.cz